Aktualności

 

9 stycznia 2014

Szukamy tematów nowych szkoleń. Jeśli masz ciekawy pomysł na szkolenie e-learningowe lub masz szkolenie które chciałbyś udostępnić na naszej platformie – zgłoś się do nas.

 

20 grudnia 2013

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku, składa zespół Flashlearnig.

 

13 grudnia 2013

Miło nam poinformować, że na naszej platformie znajduje się już 2000 użytkowników. Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestrowania się na naszej platformie.

 

2 grudnia 2013

Na naszej platformie wkrótce pojawią się nowe szkolenia min. “Motywacja pozafinansowa“, “Planowanie kariery zawodowej” i wiele innych.

 

8 października 2013

Na naszym liczniku pojawiła się liczba 1500. Tylu właśnie użytkowników posiada już nasza platforma.

 

5 września 2013

Docierają do nas pierwsze informacje, że nasze szkolenia udostępnione na platformie Flashlearning Wam się podobają. Bardzo się cieszymy z tego powodu i zapraszamy do korzystania z naszych szkoleń.

 

22 sierpnia 2013

Pomóż nam stworzyć przyjazną platformę szkoleniową. Jeśli masz jakąś uwagę, sugestię lub pomysł który pomoże nam usprawnić platformę zgłoś ją do nas za pomocą formularza kontaktowego – kliknij tutaj.

Jeśli nie znalazłeś w naszym systemie interesującego Cię szkolenia – prześlij do nas informację jakimi szkoleniami byłbyś zainteresowany. Kliknij tutaj.

 

8 sierpnia 2013

Na naszym koncie pierwszy sukces – mamy już 1000 użytkowników! Cieszymy się i zachęcamy nowych użytkowników do rejestrowania się na naszej platformie.

 

1 sierpnia 2013

Dziś wystartowała nasza platforma Flashlearning! Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia e-learningowe. Ponad 100 szkoleń z różnych dziedzin dostępne już od dziś.

GÓRA